Akce a zájezdy

Akce pro každého z vás

Tohle je to výborná možnost, jak praktikovat freediving v praxi a v krásných lokalitách. Navíc je to obvykle pod dohledem instruktora, takže je to bezpečné a v klidu. Jezdíme na různé akce a zájezdy po celém světě, takže si můžete vyzkoušet freediving v různých prostředích a netradičních místech. Velmi oblíbené jsou například výlety na katamaránu po řeckých ostrovech. Jak to nazvali klienti, je to hotel na moři a každé ráno máme jiný výhled z postele, protože jezdíme zásadně po zálivech, kde je minimum nebo žádné další lodě.

Zobrazit dostupné termíny

Co získáte tím, že s námi budete jezdit?

Profesionální výuku od zkušených instruktorů. Naši instruktoři jsou kvalifikovaní a mají zkušenosti s výukou freedivingu na všech úrovních. Naučí vás vše, co potřebujete vědět, abyste mohli bezpečně a efektivně potápět do jakékoliv hloubky.

Možnost praktikovat freediving v krásných lokalitách. Jezdíme na různé akce a výlety po celém světě, takže si můžete vyzkoušet freediving v různých prostředích. Například Bali, Egypta, Maltu a další.

Přátelskou a podporující komunitu. Naše akce a výlety jsou skvělou příležitostí, jak se setkat s dalšími freedivery a navázat přátelství.

Akce a workshopy vám pomůžou se dále vzdělávat a prohlubovat své znalosti a ponory. Od bazénových až po hloubkové v lomech, mořích a oceánech.

Pokud jste někdy přemýšleli o tom, že byste se freedivingu začali věnovat, ale nevíte, kde začít, pak naše akce a výlety mohou být tou nejlepší volbou. Přidejte se a prijeďte se podívat ať máte lepší představu.

Pokud hledáte bezpečný a zábavný způsob, jak se naučit freediving, jsou naše akce a výlety tou nejlepší volbou. Naučíte se od zkušených instruktorů, budete mít možnost praktikovat freediving v krásných lokalitách a najdete si nové přátele.

Jak se přihlásit?

Abyste se přihlásili na naši akci nebo výlet, navštivte naše webové stránky a vyberte si akci, která vás zajímá. Pak vyplňte registrační formulář a zaplaťte poplatek za akci.