Kurzy freedivingu

Kurzy pro začátečníky i mírně pokročilé

Pokud jste již absolvovali náš Úvod do freedivingu nebo šnorchlování, možná přemýšlíte, zda pokračovat v těchto aktivitách. Doporučujeme se zúčastnit plnohodnotného kurzu a rozšířit své znalosti a dovednosti. Naše kurzy pro pokročilé šnorchlaře a freedivery vás naučí, jak toho v klidu a pohodě dosáhnout. Posuňte své schopnosti dále a připojte se k naší komunitě freediverů Svět pod vodou. Získáte tak příležitosti k tréninkům, výletům a setkávání se s ostatními šnorchlaři a freedivery. Ať už se rozhodnete pro cokoli, užijte si to! Šnorchlování a freediving jsou skvělé způsoby, jak prozkoumat podvodní svět a užít si zábavu a relaxaci.

Zobrazit dostupné termíny

A proč byste měli pokračovat?

Zde je několik důvodů:

Zlepšíte své dovednosti a znalosti.
Kurz šnorchlování a úvod vám poskytl základy, ale existuje ještě mnoho dalšího, co se můžete naučit. Například si můžete zlepšit svou techniku šnorchlování, lépe se zanořovat, lépe a efektivněji kopat ploutvemi, a hlavně se potápět bezpečněji!

Vaše dovolená se obohatí o netradiční zážitky a dobrodružství.
Otevřete se novému světu. Šnorchlování a freediving vám umožní vidět svět, který je pro většinu lidí skryt. Můžete se setkat s úžasnými stvořeními, jako jsou ryby, korály a mořské želvy.

Freediving vás zavede na netradiční místa.
Naše kurzy a tréninky probíhají také v zahraničí v místech, o kterých jste kolikrát ani neslyšeli. Některé akce probíhají i na lodích a katamaránech, a tyhle plovoucí hotely vás vezmou do míst, kam se z pevniny jen tak nedostanete.

Šnorchlování a freediving jsou skvělým způsobem, jak se zabavit a zrelaxovat.
Je to také skvělý způsob, jak se dostat do formy a zlepšit své kardiovaskulární i mentální zdraví. Naučíte se dýchací a relaxační techniky, které můžete využít v každodenních situacích.