Pravidelné tréninky

Tréninky pro začátečníky i pokročilé

Ve chvíli, kdy máte za sebou úvod do freedivingu, šnorchlování nebo dokonce celý kurz, je rozumné si nabyté vzdělání udržet. Ať to není jen ztracený čas a peníze! Nejlepší způsob je prostě to opakovat a postupně se zlepšovat. Ať už je váš cíl jakýkoliv – umět dobře kopat v ploutvích, lehce se zanořit, vydržet pod vodou déle nebo si to jen prostě užít – pravidelný trénink vám může pomoci dosáhnout toho všeho a mnohem víc. Freediving jako takový přináší spoustu dalších benefitů.

Zobrazit dostupné termíny

Jaké benefity přináší trénink freedivingu?

Je to skvělý způsob, jak zlepšit svou fyzickou kondici. Freediving vyžaduje sílu, vytrvalost a kontrolu dechu. Díky tréninku freedivingu si určitě zlepšíte své fyzické zdraví a kondici.

Zlepšuje vaši kontrolu dechu. Freediving vám pomůže naučit se kontrolovat svůj dech, což může být užitečné i v běžném životě, zvláště ve stresových situacích.

Jeden z nejlepších způsobů, jak snížit stres. Freediving je meditativní zážitek, který vám pomůže uvolnit se a zapomenout na starosti. Mnoho našich klientů se chodí na trénink zrelaxovat.

Zvyšuje vaše sebevědomí. Freediving je výzva, která vám pomůže objevit své limity a posunout je až za neuvěřitelnou hranici. To se pak projeví, že se budete cítit se sebevědoměji ve svých schopnostech.

Zábava, ano zábava! Trénink není jen o tom plavat tam a zpátky nebo dolů a nahoru. Občas do tréninku přidáváme zábavné prvky jako lovění věcí, plavání určitými směry nebo styly. Už jste někdy hráli pod vodou kámen, nůžky, papír nebo dokonce podvodní přetahování lanem?

Bezpečnost! Ta nejdůležitější věc, kterou se na kurzu naučíte a kterou je potřeba trénovat, abyste si ji pamatovali a dokázali správně použít. Zvláště pokud se plánujete potápět v moři, které je známé svou nevyzpytatelností.

Freediving je vzrušující a zábavný sport, který vám poskytne spoustu dobrodružství. A navíc je to skvělý způsob, jak si užít čas s přáteli a rodinou.