Get Adobe Flash player

Nejbližší akce

Logo

Dárkový poukaz

Darkovy poukaz

Agentury


SSI freediving 1

iantd 1

Spřátelené weby

V této sekci se dozvíš nejen o certifikacích, ale zároveń i informace co se na určitých urovních můžeš naučit.

Ochutnávka Freedivingu
Tato akce je pro všechny, kdo by si rádi vyzkoušeli freediving nebo jen oveřili svoje schopnosti. Naučíš se základy, jak používat masku, šnorchl, ploutve a také jak se s nimi správně potápět. Akce probihají obvykle v Aqua Parku v Čestlicích, na bazénech v Mělníku, v Pražské Slavii, nebo v Aquacentru v Pardubichích. 

Freedive Level I
Na tomto kurzu se už podíváš trochu do hloubky, vyzkoušíš si jak daleko uplaveš pod vodou a taky jak dlouho tam vydržíš. To vše vám ale vysvětlíme, ukážeme a hlavně vás naučíme, jak si to pořádně užít. Cílem kurzu je se naučit jak se správně a efektivně pohybovat ve vodě (hlavně zanoření) a také jak si maximálně prodloužit pobyt ve světě pod vodou. Minimální věková hranice je 12 let.
Minimálni limity pro ukončení kurzu jsou: DYN 30 metrů, CWT 10 metrů, záchrana z 10 metrů.

Freediver Level II
Tento level opakuje a rozvíjí techniky naučené na předchozím kurzu a vylepší ti tak pohyb a pocit pod vodou. V tomto kurzu se více zaměříme na techniky dýchání, vyrovnávání tlaku, hydrodynamiku a mnoho dalších věcí. Minimální věková hranice je 15 let.
Minimálni limity pro ukončení kurzu jsou: STA 2:30 minut, DYN 50 metrů, CWT 20 metrů, záchrana z 15 metrů.

Freediver Level III
Tento level už je hlavně pro ty kteří se chtějí potápět do větších hloubek nebo mají závodní ambice. Na tento kurz už je nutné mít za sebou kurz levelu II, protože je zaměřen vyrovnávání tlaku pod zbytkovým objemem plic, dýchání, relaxaci, bezpečnost a techniku pohybu ve vodě. Minimální věková hranice je 18 let.
Minimálni limity pro ukončení kurzu jsou: STA 3:30 minut, DYN 75 metrů, CWT 30 metrů, záchrana z 20 metrů.